Паркет дубовый, паркет дуб натур

Топ
- Нет в наличии
300 ₴/кв.м
+380 (67) 365-64-15
- +380 (50) 282-22-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паркет дубовий, сорт натур 200*50*15мм.
Це паркет змішаного розпилу. Для даної сортування характерні згладжені зміни відтінків і спокійний малюнок. Передає м’яке різноманіття відтінків і структури натурального дуба. Паркет цього сортування надає теплоту і затишок будь-якому приміщенню. Допускаються: здорові, світлі і темні сучки зрощені до 3 мм. Не допускаються: заболонь, різкі колірні перепади, незрощені сучки; сучки з тріщинами; червоточина; серцевина деревини; тріщини; задирки; вищербини; опік деревини; механічні ушкодження.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 200 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркет |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Дополнительные характеристики паркета | |
| Наличие фаски | Нет |
| Сорт паркета | Натур |
| Толщина верхнего слоя | 7 мм |
- Цена: 300 ₴/кв.м




