Плінтус білий, дубовий плінтус фарбований в білий колір скошений 60×17мм. Дерев'яний плінтус білий підлоговий.

- Под заказ
Отправка с 04 мая 2026250 ₴/пог.м
+380 (67) 365-64-15
- +380 (50) 282-22-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плінтус дубовий фарбований в білий колір.
Покриття біла емаль, лак матовий.
Плінтус дубовий з цільного дерева.
Фарбуємо в будь який колір по каталогу RAL.
Термін фарбування до 10днів
Розміри 60×17мм.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 3000 мм |
| Материал | Дерево |
| Тип установки | Накладной |
| Порода дерева | Дуб |
| Цвет | Белый |
| Покрытие | Краска |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Состояние | Новое |
| Сорт плинтуса | A |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
- Цена: 250 ₴/пог.м








