Паркетошлифовальная машина Lagler trio, шлифовальная машина для паркет

- Под заказ
Отправка с 20 мая 2026236 500 ₴
- +380 (50) 282-22-50
Потужна універсальність TRIO - це універсальна та потужна машина для шліфування підлоги в обробці підлоги. Від глибокої обробки підлогових покриттів через ремонтні роботи на готових паркетних підлогах до ідеального тонкого і проміжного шліфування, тридискова шліфувальна машина охоплює широкий спектр.
Потужний двигун оптимально розроблений як для важких, так і для чутливих вимог до цих областей застосування. Інтегрований пилозбірник та добре продумана система фільтрів гарантують практичну роботу без пилу. Утилізація мішка для пилу також не має пилу.
Базове обладнання заводу: універсальний шліфувальний диск і додатковий вага 8 кг.
Ідеальне використання: Відмінно підходить для обробки підлоги та ремонту підлоги з масиву дерева, інженерних, пробкових та вітражних підлог.
Для чищення та полірування, а також для сухої обробки стяжки та підлоги. Придатний тільки для сухої обробки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lagler |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 78 кг |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | паркетошлифовальная |
| Максимальное количество оборотов | 600 об/мин |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 230 |
| Тип паркетошлифовальной машины | три дисковая |
- Цена: 236 500 ₴






