Паркет дубовый, паркет дуб мозаичный.

Новинка
- В наличии
624 ₴/кв.м
+380 (67) 365-64-15
- +380 (50) 282-22-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паркет дубовий сорт стандарт (1сорт)
Можна укладати як на фанеру так і на стяжку.
https://www.instagram.com/p/B6OFIXaAAwT/?utm_source=ig_web_copy_link
Вимоги по упаковці мозаїчного паркету укладання «Англійська в'язка»: - Ламелі (22,85х8х160 мм) наклеюються на сітку в щити, обмір площі одного щита - 320х480 мм; - Щити укладаються вертикально лицьовою стороною вгору. Щити упаковуються в пачки за допомогою термоупаковочної машини, в 1 пачці - 20 щитів, площа 1 пачки - 3,072 м2.
Сорт Стандарт (1 сорт) Лицьова поверхня заготовок повинна бути гладкою, пряме напрямок волокон, без різкого відтінку кольору. Не допускаються: сучки, заболонь, серцевина, гнилизна, кора, тріщини, механічні пошкодження.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 160 мм |
| Покрываемая пачкой площадь | 3.072 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Состояние | Новое |
| Термомодифицированная древесина | Нет |
| Тип | Паркет |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 22.85 мм |
| Дополнительные характеристики паркета | |
| Вид покрытия | Без покрытия |
| Сорт паркета | Стандарт |
| Толщина верхнего слоя | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид паркета | мозаїчний паркет |
- Цена: 624 ₴/кв.м










